Mozilla Firefox Artık iOS da!

Mozilla Firefox Artık iOS da!

251
0
PAYLAŞ

En çok kullanılan tarayıcılar arasında yer alan Mozilla Firefox sonunda iOS kullanıcıları ile buluştu. Uzun süredir çıkması beklenen tarayıcıyı artık iPhone,iPad ve iPod Touch cihazlarınızda kullanabileceksiniz.
Android işletim sistemine göre bazı uygulamaları desteklememesi veya kendi iOS işletim sisteminde farklı tarayıcıları barındırmaması Apple‘ın en büyük eksikliklerinden biri olarak görülüyordu. Bu duruma en basit örnek olarak en çok kullanıcıya sahip tarayıcılar arasında yer alan Mozilla Firefox‘un yer almaması gösteriliyordu.
Mozilla uzun zamandır bu konuda kendi imkanları ile çalışma yürütüyordu ve artık tarayıcının stabil olarak çalışması sağlandı. Tarayıcının App Store’de yer alması ile beraber indirmeniz ile beraber iOS‘ta da gizli gezinti özelliği ve akıllı arama fonksiyonları yer alacak. Tarayıcı üzerinde oluşturduğunuz hesabınız ile tarayıcı geçmişi, yer imleri, açık sekmeler ve şifreleri masaüstü bilgisayarınızda eşitleyebileceksiniz, yani tekrar tekrar giriş-çıkış yapmanıza gerek kalmayacak. Kayıtlı bilgilerinize anında ulaşabilme imkanı sunuyor.


Kaynak: TeknoCadde

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK