Marshmallow’lu Galaxy S6 Görüntüleri Sızdı

Marshmallow’lu Galaxy S6 Görüntüleri Sızdı

319
0
PAYLAŞ

Marshmallow güncellemesine kavuşmasına oldukça kısa bir süre kalan Galaxy S6’nın, güncelleme sonrası nasıl görüneceğine dair ekran görüntüleri sızdırıldı.
Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Samsung, kullanıcılarının merakla beklediği Marshmallowgüncelleme tarihlerini açıklamıştı. Amiral gemisi cihazlarına -doğal olarak- öncelik verecek olan Samsung,Galaxy Note 5 ile Marshmallow dağıtımına başlayacak.

Marshmallow’u erken alacak Samsung cihazlarından olanGalaxy S6 da, 2016’nın ilk ayında güncellemesine kavuşmuş olacak. Şimdi ise güncelleme denemeleri yapılan Galaxy S6’ya ait, Android 6.0 işletim sistemli erkan görüntüleri sızdırılmış durumda.

Yeni güncellemeye kavuşan Galaxy S6’da TouchWiz arayüzünün yeniden tasarlanması ve genel olarak arayüzün sahip olduğu açık, parlak tonlar gözümüze çarpmakta. Gelen ekran görüntüleri şu şekilde.


Dediğimiz gibi Galaxy S6, Marshmallow güncellemesini, Samsung’un açıkladığı tarihler doğrultusunda Ocak ayında alacak. 

Kaynak: GSMArena 

Samsung kullanıcıları artık bir an önce marshmallow güncellemelerine kavuşmak istiyor. Ve son gelen sızıntı ile artık kavuşma tarihleri belli olmuş durumda. İşte hangi telefonların Marshmallow alacağı resim.
Galaxy A8 ve Galaxy A7‘nin Nisan ayında, Galaxy A5 ve Galaxy A3‘ün Mayıs ayında, ikinci aşamanın son modelleri olan Galaxy E7 ve Galaxy E5‘in ise Haziran ayında Marshmallow güncellemesine kavuşması beklenmekte. Tabii dediğimiz gibi; ilk aşamadaki Galaxy S5 ve Galaxy Alpha ile ikinci aşamadaki cihazların çıkış tarihleri şu an için söylentiden ibaret. Ancak mobil cihaz sektöründe söylentilerin ne denli önemli olduğunu bildiğimizden, bu tarihleri bilmekte fayda var. 
Tabii Samsung bir süpriz yaparak güncellemeleri erken de verebilir. Zira özellilkle LG cephesinin G4 kullanıcılarına güncellemeyi sunmasının ardından Samsung, amiral gemisi cihazlarını kullanan müşterilerinden tepki almıştı.YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK