İnternetten Nasıl Para Kazanılır?(Yeni Yöntem)

İnternetten Nasıl Para Kazanılır?(Yeni Yöntem)

515
3
PAYLAŞ

İnternetten nasıl para kazanılır? sorusunun bir başka yöntemi link kısaltma servislerini kullanmaktır. İnternette birçok link kısaltma servisleri bulunmaktadır. Link kısaltma servislerini daha çok program ve oyun indirme siteleri kullanmaktadır. Peki, link kısaltma servisleri nasıl işlemektedir?

Karşı tarafın girmek istediği linki sistemimizden kısaltıyoruz. O linke göre bir kısaltma gerçekleştiriyor. Bu linklere tıklandığında 2 şekilde yönlendirme yapıyor. Birisi sayfa reklam şeklinde. Kısaltılan linke tıklayan karşı tarafa önce bir sayfa ekranı geliyor, sağ üst köşedeki buton 5sn’den geri saymaya başlıyor. 5sn sonunda ”git” butonu aktifleşiyor. Karşı taraf git butonuna tıkladığında size tıklama başına belirli bir ücret geliyor. 1000 tıklamaya çoğu sistem 3-5 TL arası veriyor. İkinci şekil ise, banner şeklinde. Kısaltılan linke tıklayan karşı taraf siteyi reklamsız bir biçimde görebiliyor. Lakin banner yönteminde kazanç daha az oluyor.

Eğer, kısalttığım linki çok kişiye tıklattırırım derseniz bu para kazanma yöntemi çok güzel. Aylık 300-500TL ödemeler alabilirsiniz. Linklerini kısaltıp para kazanacağınız sistemlerin linkini aşağıda belirtiyorum. Link kısaltma servislerinde linkime jingling gibi program kullarak hit alırım paramı kazanır otururum aga diye düşünmeyin sakın anında hesabınız banlanır.

Bol kazançlar!
Bir önceki yönteme ulaşmak için tıkla

3 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK