AliExpress’den Kredi Kartı Nasıl Kaldırılır?

AliExpress’den Kredi Kartı Nasıl Kaldırılır?

2489
6
PAYLAŞ

AliExpress Kart Nasıl Kaldırılır?

Ucuz ürün almak isteyenlerin kullandığı AliExpress’den yapılan alışverişler de kredi kartlarımızı veya sanal kartlarımızı kullanmaktayız. İnternetten yaptığımız alışverişleri ucuza getirmek için kullandığımız AliExpress’den kredi kartı nasıl kaldırılır? sorusuna cevap vereceğim.

Ürünü satın aldık ve site kart bilgilerimizi kayıt etti. Bizde bunu nasıl kaldıracağımızı gösteren bir link bulamadık. Google’a girdik ve aradık. Buraya kadar geldik. Aslında bu kart bilgilerini kaldırmak çok basit bir işlem. Ürünü alırken AliPay üyeliğinizi site kendisi yapar ve kart bilgilerinizi kaydeder. Bu yüzden bu linke tıklayarak kredi kartınızın kayıtlı olduğu siteye giderek, bilgilerin bulunduğu sağ taraftaki “Remove” tıklamak yeterli olacaktır. Başarılı bir şekilde kart bilgilerinizi kaldırdınız. Gönül rahatlığıyla sitede dolaşmaya devam edebilirsiniz.

6 YORUMLAR

  1. Hocam Alipay de cart bilgileriö gözükmüyor ancak Aliexpresste ürün almak istedigimde otomatik ödeme yaptı.. tekrar silmeye gittiğinde alipayde gözükmüyordu.. hatta defalarca denedim. aliexpresste canlı sohbette destek aldım ama onlarda bulamadılar
    sizce nedendir.?

BİR CEVAP BIRAK