PAYLAŞ

WhatsApp‘ın en son getirmiş olduğu “Durumum” özelliğiyle birlikte kullanıcılar sitem etmeye başladılar. Ben de sizler için alternatif olan Telegram uygulamasını tanıtmak istedim.

Bu uygulamanın aslında çok fazla kullanıcısı var. Fakat her yeni telefona bile anında yüklediğimiz WhatsApp’dan daha güzel özellikleri bulunan bu uygulamayı pek arkadaşınız kullanmıyordur.

Uygulama aynı WhatsApp’a benzer biçimde işliyor. Ses kaydı, konum, fotoğraf ve video gönderebiliyorsunuz. Şu an da uygulamada Türkçe dil desteği bulunmamakta. Uygulama içerisinde en çok hoşuma giden özelliği ise; şifreli sohbet açabiliyorsunuz. Bu sohbet kısmında yolladığınız mesajı 1 haftaya kadar ayarlayıp otomatik olarak mesajın silinmesine ayarlayabiliyorsunuz. Ek olarak, attığınız mesajı silince karşı tarafta ki kullanıcıdan da mesajınız siliniyor.

Uygulamanın Web üzerinden kullanılma özelliği de bulunmakta. Telefonu elinize almadan rahat bir şekilde bilgisayar üzerinden mesajlaşabiliyorsunuz. Bu uygulamayı beğendiyseniz aşağıdan iOS ve Android işletim sistemleri için bağlantı linklerini veriyorum. Keyifli mesajlaşmalar 🙂

Android

iOS

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here